Квіти

Які букети дарують на весілля, на день народження, на побаченні

Квіти – кращий подарунок. А ще, чесно кажучи, це перше, що приходить на розум, при питанні: Що подарувати? На весілля, День народження, Ювілей, побачення – букет-презент підійде для будь-якого випадку. Але як вибрати букет для того чи іншого приводу? Адже стільки багато квітів і їх різних поєднань. Давай спробуємо розібратися.

Які квіти дарувати на День народження

Тут багато чого залежить від того факту, чий це свято. Якщо винуватець торжества любить якийсь певний квітка, звичайно, краще подарувати саме такий букет. Наприклад, твоя тітка обожнює аромат хризантем – купи букет з декількох великих хризантем. Чи мамі дуже подобаються кущові троянди – ти знаєш, що робити.

Але як бути, якщо у іменинника немає особливих переваг або ти просто про них не знаєш? В такому випадку існують невеликі збірні букети в красивих упаковках. Яскрава папір, стрічки, якісь додаткові декоративні прикраси – ось тобі і цілісний подарунок! Зазвичай до складу таких букетів входить 3-4 види квітів + декоративна зелень. Часто поєднують троянди і хризантеми, додаючи туди, наприклад, альстромерії і эустому. При виборі колірної гами на секундочку уяви, як буде виглядати іменинник з цим букетом. Покладися на відчуття.

На День народження чоловіка теж можна (і потрібно) йти з квітами. Хто сказав, що це неправильно? Якщо молодому хлопцеві це може здатися трохи дивним, то дорослому чоловікові буде приємно. Принцип вибору букета для чоловіки – інтуїція. Єдине, що небажано брати букети в рожевих і бузкових гамах. А ось червоний колір цілком доречний! Більше того – якщо вірити різним наукам, червоний колір надає сили, пристрасті в характері і мужності. Малюнок 1. Невеликий, але яскравий букетик – прекрасний подарунок

Які квіти дарувати на Ювілей

На великі свята (річниця весілля, круглі дати тощо) ідеально підходять ті ж букети квітів, що і для Дня народження, але в більших розмірах, більш, так би мовити, ошатні. До їх складу може входити більшу кількість різновидів квітів. В руках такий букет не повинен поміщатися.

Які букети дарують на весілля

Який букет подарувати на весілля молодятам? Точніше: Який букет подарувати нареченій? Неважливо, що у неї вже є свій букет, як аксесуар до сукні. Квітів на святі багато не буває! На весілля краще дарувати троянди – символ кохання і вірності. Необов’язково дотримуватися білих і інших пастельних тонів. Букет на весілля може бути і яскравим, але при цьому милим і ніжним. Також гарні для подарунка на весілля півонії.

Які квіти дарувати на побаченні

До романтичної зустрічі потрібно підходити трохи більш уважно, адже зустріч закоханих повинна пройти ідеально і запам’ятатися надовго. На першому побаченні краще зупинитись на чомусь невеликому і стриманому. Зараз цілком актуальні чарівні монобукети в крафтового обгортці – відчуття, ніби квіти були зібрані своїми руками і дбайливо упаковані.

На наступних побаченнях радимо дарувати дівчині щось більш святковий – це можуть бути симпатичні круглі букети в грайливих упаковках. Особливо привабливі дрібні трояндочки або, наприклад, екзотичні орхідеї. Також все популярнішими в якості подарунка коханій дівчині стають квіткові композиції в дерев’яних ящиках, корзинах і коробках. Такі букети довше зберігають свіжість, а, значить, і пам’ять про вашу зустріч.

Важливе побачення, де ти плануєш зробити їй пропозицію, варто доповнити великим букетом, нехай він і дорожче (але адже на кін ставиться багато, правильно? ). Допоможуть сказати заповітне «Так» такі оберемки троянд. Ще ефектно виглядають високі троянди (рожі в повний зріст людини). Які квіти ти не подарував, нехай вони будуть подаровані від щирого серця! І тоді навіть злегка подвявшие пелюстки не стануть докором. Хоча все-таки і зверни на це увагу.