Відносини та любов

Як зрозуміти, хто вам потрібен?

Навколо вас сотні чоловіків, дехто з них вам дуже подобається. Дехто робить знаки уваги, натякає на більш близький контакт. Але всякий раз вас щось зупиняє: а раптом цей чоловік – не той, що вам потрібен? А раптом з ним ви просто втратите час, розіб’єте собі серце і залишитеся ні з чим?

Якщо вам в голову приходять такі думки, вас можна привітати: ви зріла і поміркована особистість, яка чудово розуміє, що пристрасть з часом проходить, і краще будувати відносини з тим, з ким ви будете сумісні не тільки в сексі.

Дивацтва сумісності

Можна скільки завгодно проходити тести на сумісність характерів і темпераментів. Можна підшукувати собі пару за гороскопом. Можна визначити психологічний кольоротип, стихію або архетип чоловіка і порівняти, наскільки його тип особистості підходить вашому. Але реальність така, що жоден аналітичний (або псевдоаналитический) прогноз не здатний зі 100% упевненістю передбачити, як будуть розвиватися відносини. Ви можете довго і щасливо прожити з чоловіком, який не підходить вам за знаком зодіаку, ні за архетипу. Або посваритися на другий день знайомства з тим, хто, здавалося б, підходить вам по всім параметрам.

Звідси висновок: точного прогнозу у відносинах не існує!

Але парадокс в тому, що, незважаючи на непередбачуваність майбутнього, у вас повинно бути уявлення, якими якостями бажано мати вашому обранцеві. Хоча б для того, щоб скоротити кількість помилок під час пошуків свого єдиного.

Погляд у дзеркало

Пам’ятаєте стару приказку про те, що до людей треба ставитися так, як ви б хотіли, щоб до вас ставилися? У ній закладена глибинна мудрість: у будь-яких відносинах ми отзеркаливаем свого партнера. Відносини схожі на дві сполучені посудини. І якщо в одній «колбі» додасться трохи любові або піклування, через деякий час її рівень стане однаковим в обох. Хочете отримувати багато уваги? Почніть його проявляти по відношенню до партнера, і зовсім скоро помітите, що і він став набагато уважніше.

Щоб зрозуміти, хто вам потрібен, подумайте: а що ви готові йому давати?

Відкритість

Можливо, ви хочете, щоб ваш чоловік був у всьому з вами відвертий. Однак якщо ви сама не проти приховувати деяку інформацію, ви напевно будете незадоволені, коли він буде вас прискіпливо розпитувати про все, що коїться у вашому житті, аж до затору на дорозі, у який ви потрапили з ранку. Якщо ж ви готові ділитися з партнером будь дрібницею, з якої складається ваше життя, ваш буде некомфортно поруч із замкнутим інтровертом. Зрозумійте, де закінчуються межі вашої власної відкритості, і вам буде простіше визначати, чи підходить вам чоловік чи ні.

Турбота

Як ви собі уявляєте турботу про партнера? Як ви готові її проявляти: стежити за його харчуванням або одягом (фізичний рівень), розпитувати про успіхи на роботі або в навчанні (інтелектуальний рівень), проявляти емпатію, цікавитися його почуттями (емоційний рівень).

Якщо вас особисто напружує, коли близькі диктують вам, як треба харчуватися, як одягатися взимку і як лікувати застуду, ви навряд чи будете раді, коли турботу на фізичному рівні буде проявляти ваш партнер. Якщо ви не звикли ділитися своїми переживаннями про робочих моментах, вам будуть нудні розмови чоловіки про кар’єру. Якщо ви вважаєте, що людина може відчувати що завгодно, головне – правильно чинити, вас може напружити молодий чоловік, расспрашивающий вас про ваших емоціях.

Допомога

Ви звикли кидатися на допомогу близькій навіть тоді, коли вас про це не просять? В такому разі, ви будете чекати від чоловіка, щоб він розумів ваші натяки і туманні фрази, і напевно образитеся, якщо він просто запитає, чим він може допомогти. А не отримавши відповіді, спокійно продовжить займатися своїми справами. Якщо ж ви вважаєте, що кожен чоловік повинен сам вирішувати свої проблеми, вам комфортніше буде з тим, хто оцінить таку незалежність.

Авантюризм

Ви з заздрістю слухаєте подругу, яка поодинці подорожувала автостопом по Європі, хоча чудово знаєте, що ви на таку авантюру не підете ні за що. Може бути, на початку відносин вас і підкорить чоловік, схильна до необдуманих або надто ризикованих вчинків, але дуже скоро у відносинах може наступити розлад. Ви просто не будете розуміти, як можна так нерозумно ризикувати.

Ставлення до грошей

Гроші, як і секс, часто визначають успіх чи провал відносин. Якщо ви вважаєте, що гроші люблять рахунок і не схильні смітити ними наліво і направо, щедрість чоловіка ви оціните тільки в тому випадку, коли він зробить вам корисний чи вигідний презент. Для легкого флірту згодиться і нерозумно щедрий чоловік, але ось для серйозних відносин – навряд чи.

Громадська думка

Всі ми в тій чи іншій мірі залежимо від того, що скажуть нам наші близькі. Якщо ви готові кинути чоловіка тільки тому, що він не сподобається подругам, вам буде дивно і некомфортно поруч з тим, хто категорично не бере до уваги думку оточуючих. Якщо ж ви дуже незалежні у своїх оцінках, ви будете відчувати себе дивно поруч з партнером, який часто повторює фразу: «А що люди скажуть? »

А що б ви ще додали до цього списку? Чи Легко ви йдете з людиною на близький контакт? Розкажіть про це в коментарях!

Дякуємо за лайк і підписку на мій канал

Чекаю ваших коментарів!

Буду радий бачити вас на моєму каналі YouTube

Також ви можете прочитати ще кілька моїх статей: