Фітнес

Як заробити “качку” на життя?

Будь захоплений своїм улюбленим людина була б не проти на ньому заробити. А в сучасному інформаційному світі це куди простіше зробити. Більшість тренуються в залі людей – мають постійний дохід у вигляді заробітку від роботи або від власного бізнесу. Але спорт і любов до заліза можуть стати як додатковим заробітком, так і основним. Як відомо, грошей багато не буває, і тому варто розглянути як очевидні, так і не дуже способи заробітку для звичайних любителів залізного спорту.

Джерело: httpspixabay. com

Варто також зазначити, що коли займаєшся тим, що любиш, та ще заробляєш цим – віддача куди більше!

Персональні тренування.

Звичайно ж цей спосіб сам напрошується на себе! Якщо за плечима років 7-10 тренувань, перелопачено за ці роки гори літератури, є досвід в сфері тренерства хоча б серед друзів і знайомих, та ще й курси за спиною, той самий очевидний спосіб заробітку – це робота персональним тренером. Причому працювати можна як на який-небудь клуб, так і на себе. Не обов’язково використовувати цей спосіб як основний, можна підробляти, якщо дозволяє час – вести кілька людей.

Джерело: https://unsplash. com

Тренування в стилі “онлайн”!

В умовах сучасних технологій, а також у світлі подій домашньої ізоляції, все популярнішим стає домашній і самостійний тренінг. Не обов’язково тренувати клієнтів в залі, можна це робити і віддалено. Крім тренувань онлайн, наприклад по скайпу, можна складати програми тренувань, плани живлення і так само їх продавати через інтернет.

“Продати своє тіло”

Звичайно ж не в буквальному сенсі! На панель йти не потрібно, хоча можливо хтось вибере і такий шлях). Насправді варто зауважити, що на будь-який товар знайдеться свій покупець. Так і на накачані фактурне тіло є свій попит. Наприклад, деякі роботодавці і важливі шишки можуть бути зацікавлені в такого роду охоронців. Вони краще відчувають себе в присутності “качків! ” Або атлета можуть запросити знятися в рекламі (не обов’язково відразу в телевізор, це може бути місцева реклама тренажерного залу, або магазину), або навіть у кіно! Історія пам’ятає такий випадок коли качок дуже вигідно продав своє тіло!

Яскравий приклад того, як качок дуже вигідно продав своє тіло! Арнольд Шварценеггер. Джерело: https://www. flickr. com

В цілому потрібно відзначити, що при влаштуванні навіть на некваліфіковану роботу качок завжди виграє у не тренується людини. Взяти, наприклад, роботу в супермаркеті. Навіть вантажником швидше візьмуть міцного спортсмена, ніж простої людини.

Поділиться інформацією.

Мається на увазі ведення свого бога або каналу. Сучасний віртуальний світ відкриває багато можливостей в тому числі і для “качків”. Створивши і добре просунувши канал можна непогано заробити на рекламі. Хорошим прикладом є дана платформа. Якщо стаття популярна на Дзене – то вона принесе приємний дохід.

Продати чужий товар.

А цей спосіб випливає з попередніх. Як додатковий заробіток.

  • Якщо працювати тренером в залі, то своїм клієнтам можна запропонувати спорт піт, наприклад (купити оптом дешевше і розпродати в роздріб подорожче).
  • Або, створивши блок або канал, пропонувати купити своєї аудиторії: спортивні товари, тренажери для дому, спортивний одяг, спортивне харчування.

Організувати змагання!

Більш складний спосіб, так як він вимагає доброї організації. А також участі в роботі цілої команди. Але сенс такий: потрібно знайти приміщення, зібрати учасників, взяти з них членські внески і нагородити потім переможців. Масштаб змагань може бути при цьому будь – як офіційні в рамках якої-небудь федерації, так і не офіційні.

А вам доводилося заробляти на залізному спорті? Поділіться своїм досвідом. А якщо ще ні, то напишіть в коментарях який із способів ви б спробували. Я дякую вам за увагу, сподіваюся інформація буде вам корисна, бажаю вам всього доброго і міцного здоров’я!

Рекомендую також прочитати: