Фітнес

Хто творець сучасного фітнесу?! Силові тренування легендарного брюса лі!

Струнке підтягнуте тіло, функціональні рельєфні м’язи, правильне харчування і міцне здоров’я – цими словами можна описати напрям фізичної культури, чиє ім’я фітнес. Можна не мало гадати в здогадах про те, хто ж цей напрям зробив настільки популярним, що воно стало користуватися великим успіхом серед широких мас. Варто зауважити, що ця заслуга належить далеко не культуристам.

Брюс Лі. Джерело https://www. ambal. ru/

У 70-х роках минулого століття глядачі на екрані побачили відмінно складеного бійця, спритного, швидкого і у відмінній фізичній формі. І як це часто буває багато захотіли бути схожими на нього.

В залі!

У сучасному тренажерному залі можна зустріти такі снаряди як: боксерська груша, скакалка, які не мають нічого спільного з традиційною “залізної” качалкою. Звідки ростуть ноги цього чужого для залізного світу інвентарю. А все завдяки цьому героєві, чиє ім’я Брюс Лі. Сам того не розуміючи він створив нову хвилю в залізному світі, яка захлеснула натовпу прихильників і фанатів по всьому світу.

Брюс Лі. Джерело https://www. ambal. ru/

Колись прибув з Гонконгу майстер східних єдиноборств став зіркою екрану голлівудських фільмів, але будучи худорлявим, та з метою виглядати в кадрі ефектніше і колоритніше він відправився в тренажерний зал, де набирали масу його добрі знайомі, відомі культуристи Джо Ален і Стів Рівз. Вони-то його і познайомили з залізним світом.

Розуміючи, що надмірна маса може зробити бійця неповоротким Брюс Лі винайшов свою методику тренувань, яку потім назвали фітнесом.

Поєднуючи бойові мистецтва, силові навантаження, правильне харчування Брюс Лі сам того не підозрюючи дав хід новому течією. Багато шанувальників актора, бажаючи наслідувати своєму кумирові – мати подібну форму, при цьому бути спритним і швидким пішли в тренажерні зали. Для них-то і був підвішений мішок для боксу. І колишні похмурі гойдалки, традиційні зали поступово перерождались у фітнес палаци сучасного вигляду.

Програма тренувань.

Брюс Лі багато експериментував з підбором вправ, часто змінював програму тренувань і обсяг тренінгу. Але в цілому його тренування виглядали наступним чином: прес він тренував кожен день, виконуючи по 3-5 вправ по 2-4 підходу в кожній вправі, також для розвитку витривалості він багато бігав і вправлявся зі скакалкою, і звичайно ж 3-4 тренування в тиждень він провів у тренажерному залі. Брюс стверджував, що базові вправи такі як присідання зі штангою, станова тяга, а також жими стоячи і лежачи – краще інших розвивають вибухову силу і міць мускулатури. Саме на них і базувався його тренінг.

Його деякими фізичними досягненнями були:

-при своїй вазі в 61 кг. Брюс Лі міг утримати гирю вагою 34 кг. протягом декількох секунд.

– він міг утримувати ноги куточком в упорі на руках більше 30-ти хвилин.

-він міг віджиматися на двох пальцях однієї руки, а також підтягнутися на перекладині на одному мізинці.

Комплекс силових вправ Брюса Лі.

На думку героя статті найкраще виховує силу і масу комплекс базових вправ на всі частини тіла. І застосовував його 3-4 рази в тиждень.

  1. Жим штанги стоячи: 2 підходи по 8-12 повторень.
  2. Підйоми на біцепс: 2 підходи по 8-12 повторень.
  3. Жим штанги з-за голови: 2 підходи по 8-12 повторень.
  4. Тяга до підборіддя: 2 підходи по 8-12 повторень.
  5. Присідання зі штангою: 2 підходи по 12-20 повторень.
  6. Тяга штанги в нахилі: 2 підходи по 8-12 повторень.
  7. Жим штанги лежачи: 2 підходи по 8-12 повторень.
  8. Пуловер: 2 підходи по 8-12 повторень.

Ось такий один з комплексів славнозвісного бійця. Сподіваюся стаття буде вам цікава, поділіться вашою думкою в коментарях. підписуйтесь на канал, щоб першими отримувати цікаву інформацію. а я дякую вам за увагу, бажаю вам всього доброго, тренуйтеся із задоволенням і бережіть себе!

  • Більш детально про досягнення в спорті і життя Брюса Лі можна подивитися тут –
  • Про тренуваннях і про життя Брюса Лі більш детально можна прочитати тут:

Рекомендую також прочитати: