Фітнес

Тренуйся як скажуть зорі! Гороскоп для кожного знаку зодіаку!

Згідно астрології зірки керують багатьма подіями нашого життя, отже це стосується і тренувань. Тоді варто розглянути прогноз для всіх знаків зодіаку, які качають свої мускули.

Джерело: httpspixabay. com

Овен.

Ти завжди наполегливо йдеш до своєї мети, вперто і працьовито добиваєшся свого незважаючи ні на що! Навіть якщо плато, ти все одно продовжуєш битися голими об стіну! Може вже вистачить? Поглянь на себе – ти і так добре розкачувався. Пора подумати про рельєф і сушці!

Телець.

Пора вже як слід постаратися! Постав мету! Тільки хардкорний, фанатичний тренінг, тільки потужні базові руху, побільше їжі і сну!

Близнюки.

Не знаєш, що робити далі? Попрацювати над силою або масою, а може підсушитися? Що говорять і радять друзі та колеги по залізному цеху? Ось і настав момент істини! Пора перейти на новий рівень! Добре підготуватися й виступити на змаганнях!

Рак.

Ти і так знаєш, що ти самий здоровий і м’язистий знак. І цей сталевий панцир ти викував і загартував за довгі роки в залізному цеху! Так тримати! Ніколи не здавайся! І не дорікай себе за надто часті тренування.

Лев.

Ти ж цар звірів! І в тренажерці в тому числі. Так будь гідний цього звання і своєї корони в тому числі! Тренуйся регулярно і твоє від тебе не піде – результат нікуди не дінеться!

Діва.

Всі знають, і ти знаєш, що ти завжди занадто високої думки про себе. І це не спроста. Ти і справді багато досяг і твої результати дуже хороші. Відмінна форма, та гідні робочі ваги. Але все ж це не привід спочивати на лаврах! Більше тренуйся! І правильно харчуйся!

Ваги.

Де ж пропорції, симетрія і рівновага. Звідки взявся живіт? Пора привести себе в форму! Побільше кардіо! Біг – твоє головне рішення. Він приведе до рівноваги.

Скорпіон.

Пора попрацювати над слабкими місцями і відстаючими м’язами. У твоєму випадку це твій тил! Ну що за сідниці? ! Настав саме час їх прокачати. Найближчі місяці приділи більше часу роботі над ними.

Стрілець.

Ще трохи і ти досягнеш своєї мети! Прагни, не здавайся! Не слухай оточуючих, ні тих хто тебе хвалить, ні тих хто заздрить. Тренуйся напружено! Твій справжній успіх зовсім близько!

Козеріг.

Пора в раціоні навести порядок! Як можна набирати масу харчуючись у чому рослинною їжею? Потрібно поліпшувати харчування додати вуглеводів і білків, а капусту і огірки краще змістити на вечірній час. Ще б додати роботи над м’язами ніг, особливо литками.

Водолій.

Чи Не забагато зайвої води в тілі? Може пора її подсогнать? А то потім доведеться робити кардіо вранці і ввечері, щоб позбавиться від неї в непотрібних місцях і виглядати посуши.

Риби.

Секрет вашого успіху криється в харчуванні. Вас чекають не вірогідні результати, якщо вашим головним джерелом білка стане риба. Риба на сніданок, обід і вечерю! І тільки так, і тоді ви себе не впізнаєте.

Трохи відступу від суворих правил каналу та спортивної тематики статей. Сподіваюся сторінка гумору змусила вас посміхнутися, а може в гороскопі ви впізнали себе? Напишіть в коментарях.

Рекомендую також прочитати: