Квіти

Стилі весільних букетів: класика, каскад, рустик, прованс

Про що думає наречена, визначившись з датою весілля? Яке купити плаття, які підібрати до нього туфлі, де зробити зачіску, який вибрати макіяж. Але це ще не все. Весільний букет – ось, що повинно завершити образ прекрасної нареченої. Але якщо коли-то в побуті славилася лише класика, зараз вибір весільної флористики величезний. Що ж, постараємося розглянути найкрасивіші весільні букети та їх стилі і зрозуміти, що підійде тобі.

Класичні букети нареченої

Те саме, що являє нам стандартний образ нареченої. Біле пишне плаття, довга фата, нюдовий макіяж і білі троянди, міцно складені в округлий букет. Зазвичай такі букети скріплені такою ніжкою, тобто стебла поміщені в колбу з рідиною, і все затягнуто подобою тканинного корсета, що робить букет зручним для довгого тримання в руках. Як правило, класичні букети нареченої мають білий або бежевий колір (рідше – блідо рожевий). У складі таких букетів частіше зустрічаються троянди і півонії, як по окремості, так і в ніжному тандемі.

Каскадні букети нареченої

Назустріч своїй долі йде наречена, плаття довгим шлейфом стосується статі, а з тремтячих від щастя рук подобою водоспаду звисає букет квітів. Образ заворожує! Такі спадаючі вниз букети, може бути, і не настільки популярні (мабуть, з-за більш трепетного їх використання, адже стебла виглядають досить крихкими), але букет з каскадної формою – ефектний вибір для красуні-нареченої.

Такі букети збираються з екзотичних рослин – частіше орхідей. Забарвлення аксесуара яскравий, тому і до поряд варто підібрати щось помітне – кольорову помаду або ж кілька кольорів, що і в букеті, вплести у волосся.

Букет нареченої рустик

Іноді такі букети також називають розтріпаннями. Букети в даному стилі мають химерну форму – збирають його з квітів та рослин різних розмірів, так, що сам букет, наприклад, круглий, але місцями з нього стирчать довгі стебла декоративної зелені. У рустике взагалі може знаходитися мінімум кольорів і максимум трав. Сукня підійде теж стильне й сучасне, не обов’язково біле, і, можливо, зовсім коктейльного типу.

Весільний букет у стилі прованс

Назва говорить за себе – букет простий, але і тим же цікавий. До складу входять польові квіти і лугові трави. При виборі такого букета і сукня має бути за стилем – щось легке, без зайвих прикрас, з натуральних тканин. Мінус букета – його буде складно знайти, якщо весілля намічається в холодну пору року, оскільки такі квіти не вирощують в теплицях і не привозять з теплих країн. Існує величезна безліч найрізноманітніших поєднань і форм весільних букетів. І, звичайно, ми торкнулися найбільш популярні.