Бізнес та психологія

Що таке фріланс. Як знайти бізнес ідеї для віддаленої роботи

Останнім часом Ви можете часто чути слово «фріланс», віддалена робота, віддалена робота на дому. Практично весь інтернет заповнений рекламою і закликом до такої роботи. Але чи розумієте Ви, що таке фріланс, як знайти роботу на дому або які необхідно мати для цього навички?

Отже, в цій статті Ви знайдете:

 • Що таке фріланс.
 • Бізнес ідеї для віддаленої роботи.
 • Робота для студентів і робота для пенсіонерів: як знайти свою сферу.
 • Що таке фріланс.

Фрілансер – означає вільний працівник, відповідно фріланс – це віддалена робота або робота на дому з вільним графіком і без прив’язаності до певного місця. Також більшість людей називають фрілансерів «сам собі працівник і начальник».

Такий вид діяльності зараз є дуже популярним та зручним.

Основні переваги фріланса:

– вільний графік;

– можливість подорожувати і працювати в будь-якій точці землі;

– це віддалена робота на дому;

фріланс підходить як робота для студентів, робота для мам в декреті, робота для пенсіонерів;

– постійний розвиток.

2. Бізнес ідеї у сфері віддаленої роботи.

Поняття фріланс включає в себе бізнес, так як це, найчастіше, робота на себе. Ти сам собі господар: і часу, і роботи. Так що у сфері фріланса можна знайти бізнес ідеї (а їх тут хоч відбавляй).

Для Вашої зручності пропонуємо Вам кілька найбільш оптимальних варіантів:

 • Можна створити свою піар-агентство або, наприклад, агентство з SEO. У даній сфері не обов’язково мати офіс, в свій штат можна набрати працівників, яким може підійти дистанційна робота на дому. А зустрічі з клієнтами, або інші завдання можна робити в кафе або торгових центрах. Головною проблемою в цьому бізнесі може бути старт, так як необхідно буде добре прорекламувати і знадобиться час підшукати досвідчених фахівців до себе в команду.
 • Можна стати блогером. Це теж хороша бізнес ідея, так як з часом ця робота зможе принести досить великі гроші. Проблема: це вибір тематики і час для накрутки аудиторії.
 • Фріланс – це теж частина бізнес ідеї. Можна бути вільним працівником у певній сфері (копірайтер, програміст, графічний дизайнер і т. д. ), тобто шукати собі проекти. Наприклад, Ви копірайтер, тому можете розмістити своє резюме на спеціальних сайтах, де Вас зможуть знайти замовники, які можуть бути як довгостроковими, так і тимчасовими.
 • Можна створити компанію по створенню сайтів, їх просування та наповнення. Для такого бізнесу не обов’язково мати офіс, а працівників можна знайти серед тих, кого цікавить робота на дому.

Пропонуємо Вам кілька практичних порад, перед тим як знайти «свою» бізнес ідею для віддаленої роботи:

– спочатку подумайте, що Ви любите, які мають здібності та навички (точніше в якій сфері);

– далі спробуйте зайнятися розвитком Ваших умінь;

– паралельно спробуйте створити бізнес-план (без нього ніяк), де необхідно прописати всі деталі;

– продумайте і займіться рекламою;

– спробуйте почати роботу в тестовому режимі;

– якщо у Вашу команду потрібні працівники, то для початку створити всі необхідні умови, щоб найняти людину (наприклад, якого цікавить робота на дому), але не варто забувати, що і йому треба платити зарплату, незалежно від того, яка буде прибуток. Така робота підійде для студентів, для пенсіонерів або мама в декреті, які готові пробувати працювати віддалено. Але це все індивідуально і залежить від обраної сфери.

3. Робота для студентів і робота для пенсіонерів: як знайти свою сферу.

Робота для пенсіонерів та робота для студентів може бути практично однаковою, так як вони завжди шукають роботу не з повною зайнятістю і навантаженням. Але як же знайти хорошу роботу для цих людей? Думаємо, для них відмінно підійде робота на дому.

Отже, з появою віддаленої роботи з’явилася можливість працювати практично всім, головне мати здібності і вміти швидко вчиться. Уявіть собі, фрілансером може стати навіть пенсіонер! Робота для пенсіонерів сьогодні стала реальністю!

Пропонуємо кілька варіантів віддаленої роботи на дому, які підійдуть і пенсіонерам і студентам:

 • Складач тексту: найпростіша робота. Приміром, з рукопису необхідно перенести текст в електронний варіант. З такою роботою справитися кожен, головне потрібно вміти друкувати і розбиратися в комп’ютері.
 • Копірайтер: якщо у Вас є уміння писати і придумувати тексти, будь Ви навіть пенсіонер, така робота саме і підійде! Все дуже просто, можна зареєструватися на спеціальних біржах, де шукають копірайтерів, і брати там замовлення, а час і обсяг роботи можна спланувати самому.
 • Наповнення сайтів: досить таки легка робота, якщо розумієш принцип роботи Інтернету.

Також робота для студентів можлива і в інших сферах фриласа, так як можна самому шукати замовників і планувати свій робочий графік, що не завадить Вашому навчанні. Плюс можливість розвитку.