Відносини та любов

Риса чоловіків, яка подобається більшості жінок

Інтернет повний статей, в яких за пунктами вказано, якими рисами характеру повинен володіти чоловік, щоб сподобатися жінці. Здавалося б, це так здорово: розвивай своє почуття гумору і навички спілкування, стеж за чистотою черевик, будь романтичним – і жінка буде біля ваших ніг! Насправді, все, звичайно, трохи складніше.

Не буває однакових жінок, у кожній власне уявлення про те, яким повинен бути чоловік. Так, у списку якостей обов’язково присутні стандартні: зріст, вага, освіта, доброта та чуйність. Але навіть якщо ви будете відповідати всім цим критеріям, далеко не факт, що ви здастеся їй тим самим, єдиним.

Жінки люблять своє відображення

Якщо ви плануєте відносини глибші, ніж просто «флірт, коктейль, секс», знайте: дуже важливо, щоб ваш спосіб життя, принципи і погляди збігалися. Умовно кажучи, жінка, що любить веселощі, буде рада зустріти того, хто регулярно відвідує клуби та концертні зали. Та, що обожнює тихий сімейний затишок, буде почувати себе комфортно в суспільстві домосіда. Та, яка налаштована на кар’єру, хоче бачити поряд з собою цілеспрямовану особистість.

Навіть якщо на перших порах союз тусовщиці і домосіда буде здаватися ідеальним, через деякий час одному з них доведеться поступитися своїми звичками і способом життя – або вони розлучаться. Розставання можливо уникнути, якщо спосіб життя не зведений у принцип. Наприклад, якщо для партнерки набагато цінніше турбота та участь партнера, і заради цього вона без жалю прийме його небажання ходити в нічні клуби.

Висновок. Хочете сподобатися жінці? Уважно слухайте, що вона говорить. В її словах ви знайдете для себе цінну інформацію. Наприклад, якщо в її репертуарі буде кілька історій про те, як вона розлучилася з подругою, з-за брехні, можливо, для неї визначальним якістю особистості є правдивість. Послухайте її історії про те, як вона проводить час, куди любить ходити, чим любить займатися. І чесно дайте собі відповідь на питання: вам сподобаються такі заняття?

Жінки люблять свою протилежність

Хоча, на перший погляд, це твердження повністю суперечить попередньому, ніякої алогічності тут немає. Часто людину захоплюють ті риси характеру і особливості, якими він хотів би мати сам. Так, надто сором’язливою дамі сподобається рішучий кавалер. Інфантильної – той, який здатний брати на себе відповідальність. Не вміє малювати – той, хто в три розчерку олівця намалює її портрет на серветці в ресторані. Таким чином, вона як би заповнює якийсь пробіл у своєї особистості за рахунок свого партнера.

Висновок. Намагайтеся вичленити у мовленні жінки слова на кшталт: «Мені б так хотілося бути. . . », «Я захоплююся тими. . . », «У мене ніколи не вийде. . . ». Можливо, вона говорить саме про ті якості, які хоче бачити в своєму партнері. А потім оцініть, чи присутні вони у вас.

Жінки люблять природність

Можна скільки завгодно намагатися, заради того, щоб сподобатися їй, здаватися турботливим, непитущим, товариським і далі за списком. Але рано чи пізно обман розкриється, і існує великий ризик того, що відносини на цьому закінчаться. Може, варто постаратися уникнути драми розставання, просто переставши корчити з себе того, ким ви не є? Навіть якщо ви готові прикидатися вічно заради цієї персони, наступить момент, коли вам це набридне. І ви мимоволі подумаєте про себе: «А чи варта вона таких жертв? » Але не вона ж просила вас прикидатися, це був ваш власний вибір.

Висновок. Не бійтеся ризикувати і бути таким, яким ви є насправді. Це та якість, яка оцінить будь-яка жінка.

А яку особливість чоловіків, яка приваблює жінок, ви б додали до цього списку? Поділіться своєю думкою в коментарях!