Квіти

Популярні кімнатні рослини в різних країнах

Так, мода існує в усьому, навіть у кімнатних рослинах. Ніхто не хоче бути, як всі, тому речі, які ми купуємо, мають для нас важливу роль. Це особливо стосується її популярності. Домашні рослина, а їх існує величезна кількість, не випадають з цього списку. В Україні не існує певного списка кольорів і рослинності, які прикрашають вітчизняні підвіконня. А ось що ставлять в своєму будинку іноземці? І висаджують американці алое? Дізнаємося в цій статті!

Завдяки теплим температур на вулиці, що влітку і взимку, європейці (а в основі італійці, іспанці і португальці) воліють такі домашні рослини, як пілея, алоказія і колоказия. Незважаючи на незвичні нам назви, дані види рослин дуже популярні у європейських жителів. Пілея зовні виділяється своїми красивими круглими листочками. Це рослина вже стало зіркою соціальних мереж, заповнюючи своєю присутністю фон на

Алоказія і колоказия також мають гарні листки гофровані, тільки у обох рослин листочки ростуть у різному напрямку. У алоказіі лист дивись вгору, а у колоказії, через особливості свого будова, дивиться вниз. Аркуш в обох рослин великий, масивний, чим і приваблює своїх господарів. Американські домогосподарки вважають за краще висаджувати філодендрони, міні-пальми, фіалки і яскравий гипераструм.

Безперечно, що японці приділяють особливу увагу розсадці квітів і рослин в своєму будинку. Одне з найбільш чудових рослин, що люблять заводити у себе японські домогосподарки, це кадзура японська. Вирощування такої розкоші досить складне, але кадзура того заслуговує, адже своїм багатим видом додасть будь-якому інтер’єру особливу родзинку.

Також японський будинок неможливий без бонсай – маленьких декоративних дерев. Вирощують їх в декоративних великих горщиках різного виду.

Хоч квітникарі різних країн і дотримуються такої своєї культури, але часто одні запозичують переваги інших. Так і виходить, що, наприклад, той же бонсай тепер часто вирощують і у нас. Іноді хочеться “аленький квіточкою з заморської країни”!