Квіти

Незвичайні кімнатні квіти

Людина звик оточувати себе гарними речами. Кімнатні рослини відіграють важливу роль в облаштуванні й оздобленні житла. І варто врахувати той факт, що орхідеєю і кактусом вже нікого не здивувати, а бабусин алое і зовсім псує все враження! В даному випадку потрібно звернути увагу на ті квіти, які не просто вразять оточуючих своїм прекрасним і незвичайним виглядом, але і будуть радувати невибагливим своїм існуванням ще більше.

Отже, розглянемо ТОП-5 незвичайних кімнатних квітів:

Стапелія

Стапелія є південноафриканським рослиною з сімейства молочаїв. Декоративний квітка, здатний існувати в невеликих ємкостях. Квітка стапелії нагадує зірку, що в цьому і полягає його унікальність.

Аромат квітки своєрідний, тому приваблює мух і дрібних мушок, які є запилювачами.

Зростання стапелії досягає всього 10-12 див. з’являється Цвітіння в кінці літа, частіше в серпні.

Стапелія рослина не привередливое. Воно не постраждає, якщо їм трохи знехтувати. Квітка потребує лише у великій кількості світла, але не в прямих сонячних променях.

Кальцеолярія

Південноамериканська рослина. Даний вид квітки можна вирощувати як в приміщенні, так і на свіжому повітрі на вулиці. Особливу увагу варто приділяти правильній подачі води. Коренева система квітки дуже погано утримує вологу.

Кальцеолярія багаторічна рослина, але його цвітінням можна насолодитися лише один раз. Висаджувати це рослина краще на початку весни.

Пахіподіум

Виростає в Південній Африці та Австралії. Існує більше двадцяти різновидів цієї рослини. У природі ця квітка може досягати висоти 7 метрів, в домашньому середовищі не доростає до 1 метра.

Пахіподіум любить яскраве розсіяне освітлення. Цвітіння відбувається один раз в 6 років, але така краса варта того, щоб почекати. Рослина вимагає до себе мінімальний базовий догляд і убогий полив – як взимку, так і влітку. Пахіподіум потребує рясному освітленні і прямі сонячні промені не зашкодять його існування.

Стрептокарпус

Стрепокарпус є багаторічним південноамериканським квіткою. Африканські фіалки (друга назва стрептокарпуса) є добре відомими кімнатними рослинами і їх легко вирощувати з живців.

Даний вид рослини зовсім невибагливий і не вимагає великої уваги з боку людини. Різновидів існує безліч. Цвітіння стрепокарпуса триває з весни до зими, але рослина виглядає чудово і в період свого повного спокою.

Завдяки сучасним садівникам, з кожним роком фіалки набувають нові і незвичайні сорти, які порадують своїм чудовим цвітінням більшу частину року.

Лантану камара

Лантану приголомшливо красивий багаторічний квітка з яскравим забарвленням. Рослина є ідеальним для домашнього вирощування, т. к. легко пристосовується до кімнатного клімату. Розмір квітки залежить від турботи господаря, і при правильній підгодівлі, може досягати висоти до 3-х метрів.

Квітка має насичений запах. Забарвлення квітки змінюється протягом періоду цвітіння.

Лантану камара стане прекрасним декоративним прикрасою для інтер’єру і ніяк не залишиться непомітною!

І це лише малий вибір незвичайних рослин для дому то що нам довелося зараз за настроєм. А може є ще щось незвичне? Є варіанти?