Відносини та любов

Не готовий одружуватися. Що робити з такими відносинами?

Ви зустрічаєтеся з ним вже довго, може, не один рік. Здається, що відносини відмінні, але він постійно звертає розмову, коли ви піднімаєте тему весілля. Його звичайні відмовки: Я ще не готовий, Треба стати на ноги, Хочу нагулятися і побути ще вільним. Кожен раз, коли ви чуєте цю фразу, ви впадаєте в задуму: ну і що з ним робити, з не нагулявшимся.

Можна «нагулятися»?

Напевно ви хоч раз намагалися відіспатися у вихідні, адже в робочі дні вам часто доводиться працювати допізна. Скажіть, що вам від цього менше хотілося спати в будні? Напевно ні, очі злипалися, і годині о другій ночі мозок просто відключався. Нагулятися про запас, так само як і відіспатися і наїстися неможливо. Тут одне з двох: або хлопець буде гуленой завжди, навіть у статус одруженого, або обере для себе вірність нормою життя. Варто розуміти, що фраза: «Я ще не нагулявся» – це сказане іншими словами: «Дорога, я не впевнений, що буду з тобою завжди і не обіцяю, що буду тобі вірним». Чому ж чоловіки віддають перевагу саме таке формулювання?

Стереотипи

Дійсно, мати багато подружок, вважатися таким собі Дон Жуаном місцевого розливу частенько соціально одобряемая модель поведінки для чоловіків. А ось вірність, хоч і мається на увазі гарною якістю, вважається мало не ознакою підкаблучника. Бути вірним у сучасному світі – це в якомусь роді йти проти течії. Якщо у хлопця не сформована своя система цінностей, якщо думка друзів для нього є визначальним, він напевно піде на поводу у стереотипів і захоче «нагулятися». Погана новина в тому, що у нього, швидше за все, і з інших, не менш важливих питань немає своєї власної позиції.

Він все ще в пошуку

З одного боку, йому з вами добре і приємно. Але з іншого він не бачить приводу вам щось обіцяти. Просто тому, що не вважає вас настільки значущою, щоб прийняти рішення бути з вами назавжди і відмовлятися заради вас від життєвих задоволень, гулянок і випадкових зв’язків. Можливо, кожен раз, повертаючись до вас, він переконується, що ви краще його швидкоплинних захоплень. Але він не впевнений, що шукав саме вас і ніхто не дасть гарантії, що в один прекрасний день він не піде назавжди – коли зустріне ту, яка, як йому здається, буде більше його влаштовувати.

Натяк на розлучення

Цілком можливий і такий варіант: для нього ваші відносини вже себе вичерпали, і він шукає привід їх припинити. А оскільки дорікнути вас в тому, що причиною розриву є ви, йому не вистачає окаянства, він і придумав зручний привід. Такий, який і знімає з нього провину, і вас не робить відповідальною. Можливо, йому просто не хочеться брати на себе працю, щоб розібратися в цієї причини охолодження у відносинах. Він сподівається, що ви самі все зрозумієте або втомитеся чекати і проявіть ініціативу в розриві відносин.

Що робити?

З одного боку, він начебто і хоче бути з вами, з іншого – «чесно» попереджає про те, що нічого не обіцяє і не збирається бути вірним. Словом, як би говорить вам: «Сама вирішуй, як бути з нашими відносинами. Хочеш, давай будемо разом, а я умиваю руки ». Що ж, дійсно, рішення – за вами. Чому він так робить? Щоб не брати на себе жодної відповідальності на себе і потім сказати: “Ну, ти сама цього хотіла! ”

Вас це влаштовує? Якщо у ваших відносинах щось таке, з-за чого ви готові закривати очі на таке його ставлення до вас? Ви готові знаходиться на такому тимчасовому положенні? І чи ви будете байдужі до того, що одного разу він віддасть вам іншу? Якщо в таких відносинах у вас є своя вигода, то напевно кожен з вас отримує у цих відносинах є те, чого шукає. Можливо, вас влаштує такий варіант, і особливо не збентежать його походи “наліво”. Якщо ж ви будете запекло страждати, дізнавшись про його зраду, або коли він повідомить вам про кінець відносин, то однозначно, варто порвати з хлопцем. Адже відносини повинні приносити радість, а не біль.

Якщо ж ви шукаєте чогось стабільного, плануєте створити сім’ю, то перестаньте жити в ілюзії. Чоловік, який знаходить ту саму, яку шукав, одружується. Той, хто в будь-який момент готовий розірвати відносини придумує різні причини, щоб нічого не обіцяти і не брати на себе ніяких зобов’язань. Можна наївно припускати, що скоро він “нагуляється”, але зазвичай такі відносини закінчуються однаково – розривом. І навіть якщо ви разом прожили 5-10 років. Він все збирав гроші на весілля, збирав на шикарну каблучку, намагався стати на ноги” або ще що-небудь. Ви витратили на нього багато років, а він все ще не готовий до серйозних стосунків. А що досить часто відбувається потім. Після розриву, буквально через кілька місяців після розлучення ви дізнаєтеся, що він раптово одружився на іншій. Раптом дозрів, став готовим, виходить нагулявся з вами.

Чітко зрозумійте для себе наступне: чоловік або не “нагуляється” ніколи, або “гуляє з вами”, використовує вас до тих пір, поки не знайде кращий варіант.

Ви його любите, але не хочете миритися з таким становищем.

Ви відчайдушно не хочете втрачати цього чоловіка? Що ж, тоді спробуйте з ним поговорити. Скажіть йому, що любите його, але не згодні з такою моделлю відносин. Повідомте йому про те, що ви даєте йому час (місяць-два, півроку) розібратися в собі: “І якщо ти захочеш, давай ми повернемося до цієї розмови, наприклад, через 3 місяці! “” І зникніть з його життя на той термін, який ви самі визначили.

Можливо, це буде не найкращі місяці у вашому житті, але, погодьтеся, краще витратити кілька місяців, ніж роки й роки життя. Може бути, далеко від хлопця ваші почуття згаснуть і ви зрозумієте, що на ньому не зійшовся світ клином. Може, він далеко від вас, нарешті, зрозуміє, як ви йому дороги. Під час розлуки постарайтеся не будувати ніяких планів на ваше спільне майбутнє. Живіть повноцінним, бажано – насиченим і цікавим життям.