Відносини та любов

На таких не одружуються!

Чи є у чоловіків чітке уявлення про ту жінку, на якій вони ніколи не одружуються? Або це черговий стереотип? Давайте розбиратися!

Мабуть, немає такої дівчини, яка б у дитинстві не чула від мами фрази: «Якщо будеш як Клава (Люда, Міла), на тобі ніхто не одружується! » Ця нехитра батьківська маніпуляція мала на меті змусити дитину прибирати свої іграшки, заплітати кіски або добре вчитися. Але в підсумку вона формує певний стереотип: мовляв, є такі жіночі риси, які гарантовано залишать тебе старою дівою.

Насправді, одружуються абсолютно різними. На ледачих і трудоголичках. На істеричних і спокійних. На сплетницах і тихонях. У кожного чоловіка є своє, особисте уявлення про те, з якою жінкою йому буде комфортно. Навіть якщо ви зізнаєтеся, що (о жах! ) терпіти не можете готувати, зовсім не факт, що він не захоче бачити вас в ролі своєї дружини. Може, для нього набагато важливіше, щоб ви вміли шити або слухати нескінченні історії про працю.

Вся справа в пріоритетах

Так, звичайно, кожен чоловік у своїх мріях бачить майбутню дружину обов’язково красивою, успішною, домовитої і далі за списком. Але стикаючись з реальністю, він розуміє, що ідеальних жінок (так само, як і чоловіків! ) не буває. І він, свідомо чи ні, намагається знайти в майбутній другій половинці ті якості, які для нього дуже важливі. І переконатися, що в дівчини немає тих рис, які він вважає неприйнятними.

Хочете зрозуміти, що чоловіків дратує в жінках? Прислухайтеся до того, як він критикує і за що хвалить дівчат, знайомих або не дуже. Якщо, припустимо, він говорить, що подруга його приятеля хороша, але «надто гучна», напевно, йому не подобаються бовтанки. Якщо його дратує головна героїня фільму, феміністка і чоловіконенависниця, швидше за все, занадто напористі жінки йому не по душі.

Про базові сценарії

Хочемо ми цього чи ні, ми копіюємо поведінку своїх батьків. Адже саме в дитинстві, в тому віці, коли поки не включилося критичне мислення, закладаються основні життєві установки і стиль поведінки. І якщо ви бажаєте розібратися, чи будете ви парою, постарайтеся побільше довідатися про те, який базовий сценарій поведінки ваш улюблений спостерігав у своїй родині. Розберемо кілька найпоширеніших.

Домострой

Класичне розподіл ролей: батько-годувальник, мама домогосподарка. Оскільки мати всю себе присвятила сім’ї, можливо, її син буде проти того, щоб його дружина активно будувала кар’єру. Такий чоловік з підозрою поставиться до неохайною жінці, яка не бажає готувати і прибирати. А ще – до тієї, яка веде себе дуже розкуто.

Матріархат

Якщо в сім’ї головною була мати, а батько покірно виконував усі її примхи, швидше за все, чоловік не буде проти безладу в будинку, але йому потрібна сильна, вольова друга половинка, яка буде все вирішувати за двох. За ним не вдасться відсидітися, як за кам’яною стіною, до слабачке і тихоне він швидко втратить інтерес.

Самотня мама

Сини одиноких мам часто дуже близькі з ними душевно. Довгі розмови про почуття і стосунки – це те, що потребує такий чоловік, емоційно холодна жінка може його відлякати.

На закінчення хотілося б ще раз повторити: стереотип про те, що «на таких не одружуються» – це міф. Немає такої якості, яке стало б перешкодою вийти заміж. Тільки варто пам’ятати, що сходити в загс – це все-таки не самоціль. Важливо після заміжжя жити гармонійно, довго і щасливо. А ось тут уже дійсно важливо, як ви вмієте знаходити спільну мову, не мучте свого благовірного капризами або істериками. Не маніпулюєте його почуттями, чи прагнете створити комфортну обстановку і для себе, і для нього.

А як ви ставитеся до стереотипу «на таких не одружуються»? Чи ви чули цю фразу на свою адресу? Розкажіть в коментарях!

Дякуємо за лайк і підписку на мій канал

Чекаю ваших коментарів!

Буду радий бачити вас на моєму каналі YouTube

Також ви можете прочитати ще кілька моїх статей: