Квіти

Алергія на квіти, або які квіти можуть викликати алергію

Букет – ідеальний подарунок по будь-якому приводу. Але безпечний?

З приходом весни багатьох людей мучить алергія. І алергія може початися не тільки від підвищеної вологості повітря. Хто б міг подумати, що таке прекрасне творіння природи, як квітка, навіть самий маленький, може викликати справжні страждання, починаючи від не особливо небезпечного почервоніння шкіри і закінчуючи смертельним задухою?

Одна справа, якщо людину, якій призначається букет, ти знаєш давно і вивчені всі його особливості. Але що, якщо ще не було можливості дізнатися настільки індивідуальні речі?

Тому краще не ризикувати!

Запам’ятовуй, на які квіти може бути алергія! І при виборі букета звертай увагу на склад!

5 небезпечних рослин в букеті

5. Ромашки, маргаритки, соняшник та інші квіти родини айстрових

Милі квіти з чарівними пелюстками насправді не так милі!

Особливість цих квітів в тому, що в букеті вони можуть простояти досить довгий час. Але не варто дарувати їх тільки тому! Пилок (особливо ромашок! ) часто викликає подразнення слизової оболонки. Великої небезпеки немає, але неприємне відчуття.

4. Лілія

Витончена красуня може відлякати навіть давніх шанувальників!

Для одних лілія – улюблений квітка, для інших – головний біль в прямому сенсі. Особливість квітки випускати аромат в темний час доби – і часом аромат цей специфічний. Але, крім дивного запаху, може захворіти голова і навіть початися безсоння (виходячи з того, лілії не рекомендується ставити в спальній кімнаті! ).

Також лілія має отруйний сік. Тому після прямого контакту з рослиною потрібно мити руки, щоб уникнути попадання рідини в очі, інакше почнеться роздратування!

3. Папороть

Рослина, яка лоскоче!

Не зовсім квітка, але як часто декоративна трава використовується в букетах. Не має явного запаху, тому проблеми з диханням не викличе. А ось свербіж і почервоніння – будь ласка! Розуміємо, папороті дуже красиві, але чіпати їх не радимо. Краще милуватися зі сторони!

2. Біла черемха

Цей дурман, хоч і оспівана багатьма письменниками і поетами!

Симпатичний сезонний букет може стати збудником головного болю, закладеності носа, чхання, утрудненого дихання. Сюрприз відмінний, але приємним стане, якщо у людини не спостерігається взагалі ніякої алергії!

1. Польові рослини

Лікарські рослини не завжди корисні!

Краса вбиває. І модний тренд «букет в стилі прованс» може до цього призвести. На щастя, так відразу подібного не станеться (якщо тільки не закритися в задушливій кімнаті, повній польових та лугових рослин! ). Але один невеликий букетик здатний викликати сильне подразнення шкіри і безперервний глухий кашель.